Обшивка бетонних та металевих сходів деревом

Зашивка металевих або бетонних маршів - ще один напрямок нашої роботи.

Як ми працюємо: 5 простих кроків

1 - Обговорення

Вирішення питання матеріалів з яких буде виготовлено драбину, тип драбини, конструкція, а також орієнтовна ціна.

2 - Проект

Підписання договірних пунктів по драбині з урахуванням побажань клієнта та строків виготовлення та монтування драбини.

3 - Договір

Остаточна ціна на матеріали драбини, ескіз. Ціна на монтаж драбини.

4 - Монтаж

Встановлення готової драбини на об'єкті замовника з можливістю доставки комплектуючих на об'єкт.

5 - Оплата

Розрахунок драбини можливий, як повний, так и частковий з можливістю оплати на пошті.

Доставка

Можливо забрати драбину самостійно на Щусєва, 4 (метро Дорогожичі) або ми Вам відправимо драбину в зручне для місце Новою поштою або Делівері.

Орієнтовна вартість обшивки сходів

Обшивка металлической лестницы
от 48 000 грн

Заказать
 
Обшивка бетонной лестницы
от 63 000 грн

Заказать
 
Обшивка лестницы с подсветкой
от 81 000 грн

Заказать
 
Ступени для лестницы
от 48 000 грн

Заказать
 
Перила для лестницы
от 2 000 грн за м/п

Заказать
 
Поручни для лестницы
от 240 грн за м/п

Заказать
 

 

 

Часто трапляється, що у замовника вже стоять або тимчасові металеві сходи, або зварений металевий каркас (під подальшу зашивку), або покладено бетонний марш.
Зусилля з оздоблення та декорування маршу безпосередньо залежать від вимог та побажань замовника і відповідно від виділеного бюджету на це (або 5000, або 20000, або 60000 грн).
Відповідно інтер'єру та побажаннями з боку замовника буде складений деталізований кошторис на всі матеріали. Найчастіше це відбувається після вимірів майстра (якщо мова йде не про покупку комплектуючих за нашими заводськими цінами, а монтаж «під ключ»).

Залежно від стилю і технічних умов сходи можна зробити з подступенками і без них. Огорожа також може бути в класичному стилі з дерев'яними балясинами з дуба та бука чи навпаки в сучасному стилі з металевими стовпчиками і горизонтально розташованими рейлингами.

 

Послуги з монтажу (обшивці маршів) - за окрему плату (за домовленістю з майстрами). Це становить від 30 до 45% від кошторису - залежно від складності робіт, від стану чорнового маршу (і додаткової обшівки OSB), від додаткових побажань замовника по зашивці ще чого-небудь (отвору, додаткових стін і т.п.), від місця розташування об'єкта та інших різних нюансів по конкретному об'єкту.
І не варто забувати, що остаточна вартість на монтаж безпосередньо залежить від вартості матеріалів (як кількісному, так і якісному). Важливу роль відіграє вибраний тип деревини ступенів (бук серцевина, бук зрощений, бук цільний, дуб зрощений або дуб цільний) і вибраний тип обробки (без лаку, в лаку безбарвному, або в лаку з тонуванням).

                                                                                                                                                 

(натисніть на фотографію для збільшення)

 


 

Часто трапляється, що у замовника вже стоять тимчасові металеві сходи або покладений бетонний марш. З часом хтось звикає, когось це влаштовує, і залишається докласти трохи зусиль по обробці та декорування маршу, щоб натуральне лаковане дерево заграло під сонячним світлом. Ми працюємо з різними породами дерева, але хочеться відзначити декілька порід деревини, які найбільш часто використовуються для виробництва і обробки сходів. Це бук і дуб. У бука більш дрібна текстура і приємні теплі відтінки. Бук трохи м'якше дуба, але відчутно дешевше. І у бука менш пориста структура волокон, що дає в результаті більш гладку поверхню. Дуб - щільна порода деревини, текстура груба, розпил деревини може бути як радіальним з прямими волокнами, так тангентальний з хвилястими волокнами.

Відповідно до інтер'єра та побажаннями замовника наші фахівці розроблять проект і перетворять думки та ідеї в реальність. Залежно від стилю і технічних умов сходи можна зробити з підсходинами і без них. Огорожа також може бути в класичному стилі з дерев'яними балясинами з дуба і бука або навпаки в сучасному стилі з металевими стовпчиками та горизонтально розташованими реслінгами.


 

Будь-які сходи (будь-якого розміру, з різними дод.фасками) – під замовлення (від 2-х неділь до 1,5 місяця, в залежності від рівня обробки і коефіціента нестандарта).

Якщо прямі сходи стандартного розміру (наприклад, 900х300мм, або 1000х300мм) і без лакування – термін очікування близько 2-х тижнів (з дня предоплати).
Якщо забіжні східці (або нестандартного розміру) в лаку безкольоровому - термін очікування близько 1 місяця (з дня передоплати).
Якщо східці в кольорі (лак + тонування) - термін очікування до 1,5 місяця (з дня передоплати).


 

 

Вибір кольору на сходи

Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева 

Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева 

 

Послуги з монтажу (обшивці маршів) - за окрему плату (за домовленістю з майстрами). Це становить від 30 до 45% від матеріалів - в залежності від складності робіт, від стану чорнового маршу (і додатковою обшивкою OSB), від додаткових побажань замовника по зашиванні ще чого-небудь (прорізу, додатково стіни і т.п.) , від місця розташування об'єкта та інших різноманітних нюансів по конкретному об'єкту. Зазвичай за монтаж середньої складності наші професіонали беруть 30-50%. Час на монтаж - від 2-х днів до 1 тижня.

  

Нижче наведені деякі кошториси на матеріали по обшивці сходів (приклади реальних робіт).
Послуги з монтажу - за окрему плату (за домовленістю з майстрами).