Обшивка бетонних та металевих сходів деревом

Шановні клієнти!

З 1 березня ціни на нашу продукцію на металеві вироби (огорожу, модулі) збільшуються на 20%.

Ми змушені вдатися до таких заходів у зв'язку зі збільшенням вартості матеріалів.


Уважаемые клиенты!

С 1 марта цены на нашу продукцию на металлические изделия (огражнения, модули) повышаются на 20%.

Мы вынуждены предпринять такие меры в связи с увеличением стоимости материалов. 
 

Зашивка металевих або бетонних маршів - ще один напрямок нашої роботы.

Часто трапляється, що у замовника вже стоять або тимчасові металеві сходи, або зварений металевий каркас (під подальшу зашивку), або покладено бетонний марш.
Зусилля з оздоблення та декорування маршу безпосередньо залежать від вимог та побажань замовника і відповідно від виділеного бюджету на це (або 5000, або 20000, або 40000 грн).
Відповідно інтер'єру та побажаннями з боку замовника буде складений деталізований кошторис на всі матеріали. Найчастіше це відбувається після вимірів майстра (якщо мова йде не про покупку комплектуючих за нашими заводськими цінами, а монтаж «під ключ»).

Приклади-орієнтири реальних прорахунків по обшивці сходів.

 

(нажимайте на фотографии для увеличения)

Залежно від стилю і технічних умов сходи можна зробити з подступенками і без них. Огорожа також може бути в класичному стилі з дерев'яними балясинами з дуба та бука чи навпаки в сучасному стилі з металевими стовпчиками і горизонтально розташованими рейлингами.

 

Послуги з монтажу (обшивці маршів) - за окрему плату (за домовленістю з майстрами). Це становить від 30 до 45% від кошторису - залежно від складності робіт, від стану чорнового маршу (і додаткової обшівки OSB), від додаткових побажань замовника по зашивці ще чого-небудь (отвору, додаткових стін і т.п.), від місця розташування об'єкта та інших різних нюансів по конкретному об'єкту.
І не варто забувати, що остаточна вартість на монтаж безпосередньо залежить від вартості матеріалів (як кількісному, так і якісному). Важливу роль відіграє вибраний тип деревини ступенів (бук серцевина, бук зрощений, бук цільний, дуб зрощений або дуб цільний) і вибраний тип обробки (без лаку, в лаку безбарвному, або в лаку з тонуванням).

                                                                                                                                                 

(натисніть на фотографію для збільшення)

 


 

Часто трапляється, що у замовника вже стоять тимчасові металеві сходи або покладений бетонний марш. З часом хтось звикає, когось це влаштовує, і залишається докласти трохи зусиль по обробці та декорування маршу, щоб натуральне лаковане дерево заграло під сонячним світлом. Ми працюємо з різними породами дерева, але хочеться відзначити декілька порід деревини, які найбільш часто використовуються для виробництва і обробки сходів. Це бук і дуб. У бука більш дрібна текстура і приємні теплі відтінки. Бук трохи м'якше дуба, але відчутно дешевше. І у бука менш пориста структура волокон, що дає в результаті більш гладку поверхню. Дуб - щільна порода деревини, текстура груба, розпил деревини може бути як радіальним з прямими волокнами, так тангентальний з хвилястими волокнами.

Відповідно до інтер'єра та побажаннями замовника наші фахівці розроблять проект і перетворять думки та ідеї в реальність. Залежно від стилю і технічних умов сходи можна зробити з підсходинами і без них. Огорожа також може бути в класичному стилі з дерев'яними балясинами з дуба і бука або навпаки в сучасному стилі з металевими стовпчиками та горизонтально розташованими реслінгами.

Ознайомитися з цінами можете скачавши прайс-орієнтир на сходиСКАЧАТИ.


 

Будь-які сходи (будь-якого розміру, з різними дод.фасками) – під замовлення (від 2-х неділь до 1,5 місяця, в залежності від рівня обробки і коефіціента нестандарта).

Якщо прямі сходи стандартного розміру (наприклад, 900х300мм, або 1000х300мм) і без лакування – термін очікування близько 2-х тижнів (з дня предоплати).
Якщо забіжні східці (або нестандартного розміру) в лаку безкольоровому - термін очікування близько 1 місяця (з дня передоплати).
Якщо східці в кольорі (лак + тонування) - термін очікування до 1,5 місяця (з дня передоплати).


 

 

Вибір кольору на сходи

Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева 

Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева Цвета слупеней из дерева 

 

Послуги з монтажу (обшивці маршів) - за окрему плату (за домовленістю з майстрами). Це становить від 30 до 45% від матеріалів - в залежності від складності робіт, від стану чорнового маршу (і додатковою обшивкою OSB), від додаткових побажань замовника по зашиванні ще чого-небудь (прорізу, додатково стіни і т.п.) , від місця розташування об'єкта та інших різноманітних нюансів по конкретному об'єкту. Зазвичай за монтаж середньої складності наші професіонали беруть 30-35%. Час на монтаж - від 2-х днів до 1 тижня.

  

Нижче наведені деякі кошториси на матеріали по обшивці сходів (приклади реальних робіт).
Послуги з монтажу - за окрему плату (за домовленістю з майстрами).

    

(натисніть на фотографію для збільшення)

 

123444333